Projekty unijne

Harmonogram zajęć z programu 

„Odlotowe i bombowe są kompetencje kluczowe”

Dzień

Godzina

Nazwa

Prowadzący

 Poniedziałek

 1245 – 1345

 Z komputerem za pan brat

 Barbara Goraj

 Poniedziałek

 1340 - 1440

 The Londoners

 Marta Łaskarzewska

 Wtorek

 1340 - 1440

 Easy English

 Marta Łaskarzewska

 Wtorek

 1430 - 1530

 Śpiewać każdy może

 Elżbieta Płonka

 Środa

 1430 - 1530

 Ołówkiem i pędzlem

 Elżbieta Płonka

 Środa

 1340 - 1440

 Młody Eksperymentator

 Justyna Kwaśniok

 Piątek

 1245 – 1345

 Klub Młodego Przyrodnika

 Justyna Kwaśniok

 Piątek

 1335 – 1435

 Koło zainteresowań z j. ang. dla kl. 5

 Katarzyna Rakowicz

 Piątek

 1340 - 1510

 Kółko dziennikarskie „Internetowa gazetka szkolna”

 Katarzyna Sołtysik – Andrysiak

Wtorek (co 2 tygodnie)

 1245- 1425

                Młody humanista

 Małgorzata Patora

 Wtorek

 1330 – 1430

 Zespół Małych Form Teatralnych

 Justyna Żyła

 Czwartek

 1330 – 1430

 Logiczne myślenie matematyczne

 Lucyna Miara

 Wtorek

 1330 – 1430

 Człowiek – grupa – społeczeństwo

Alicja Alikowska – Woźnica

 Piątek

 1330 – 1430

 Z matematyką na Ty

 Eugeniusz Szybiak

 Piątek

 1430 - 1530

 Technika ułatwia życie

 Eugeniusz Szybiak


Harmonogram zajęć z programu 

„Koleżanko i kolego nauczymy Was wszystkiego”

Dzień

Godzina

Nazwa

Prowadzący

 Poniedziałek

 1435 - 1535

 Gimnastyka korekcyjna dla kl. I - II

 Dorota Gardzioła

 Wtorek

 1435 - 1535

 Gimnastyka korekcyjna dla kl. 0 i III

 Dorota Gardzioła

 Czwartek

 1400 - 1500

 Gimnastyka korekcyjna na basenie dla kl. I - III

 Dorota Gardzioła

 Czwartek

 1340 - 1440

 Zajęcia dla dzieci uzdolnionych plastycznie

 Magdalena Górka

 Wtorek

 1340 - 1440

 Zajęcia dla uczniów z trudnościami w nauce czytania i pisania – kl. III

 Magdalena Górka

 Czwartek

 1435 - 1535

 Zajęcia socjoterapeutyczne

 Ewa Czapelka

 Wtorek

 1435 - 1535

 Zajęcia dla uczniów z trudnościami w nauce matematyki – kl. I

 Anna Moskała

 Poniedziałek

 1340 - 1440

 Zajęcia dla uczniów z trudnościami w nauce czytania i pisania – kl. II

 Dorota Śliwa

 Poniedziałek

 1235 - 1335

 Zajęcia socjoterapeutyczne kl. Ia i Ib

 Mariola Wojciechowska

 Czwartek

 1235 - 1335

 Zajęcia dla uczniów z trudnościami w nauce czytania i pisania oraz ryzykiem dysleksji – kl. I

 Mariola Wojciechowska

 Poniedziałek

 1435 - 1535

 Zajęcia dla uczniów uzdolnionych matematycznie – kl. III

 Iwona Kasprzak

 Czwartek

 1235 - 1335

 Zajęcia wspierające dla uczniów z trudnościami z matematyki – kl. III

 Iwona Kasprzak

 Piątek

 745 - 845

 Zespół muzyczny

 Justyna Żyła

 Sobota

 900 - 1000

 Zajęcia sportowe – gr. I

 Eugeniusz Szybiak

 Sobota

 1000 - 1100

 Zajęcia sportowe – gr. II

 Eugeniusz Szybiak

 Wtorek

 1640 - 1810

 Terapia logopedyczna

 Grażyna Śliwa - Tańska

 Czwartek

 1630 - 1800

 Terapia logopedyczna

 Grażyna Śliwa - Tańska

 Piątek

 1630 - 1800

 Terapia logopedyczna

 Grażyna Śliwa - Tańska

 Sobota

 900- 1000

 Terapia logopedyczna

 

 Grażyna Śliwa – Tańska