Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

opublikowane: 2 wrz 2019, 12:47 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 3 wrz 2019, 04:32 ]

Drodzy Uczniowie i Rodzice. Szanowni Nauczyciele i Pracownicy obsługi.

Dzisiaj rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020 zgromadzeni już w jednym budynku szkolnym. Niech będzie to dobry znak połączenia sił, starań, wysiłku i współpracy w realizacji wspólnych celów na rzecz rozwoju każdego ucznia i doskonalenia pracy szkoły.

Mili Uczniowie życzę Wam, aby ten rok szkolny otworzył przed Wami nowe możliwości oraz perspektywy zdobywania umiejętności i kompetencji, które zaowocują lepszymi wynikami w nauce. Niech czas spędzony w szkole stanie się radosnym odkrywaniem nowych dróg w zdobywaniu wiedzy oraz inspiruje do twórczych działań i pomysłów, niech przyniesie wiele pozytywnych relacji z rówieśnikami oraz nauczycielami.

Drodzy Rodzice, dziękuję za zaufanie, którym obdarzyliście naszą Szkołę. Głęboko wierzę, że Wasze wsparcie i współpraca z wychowawcami i nauczycielami przyniesie oczekiwane rezultaty. Życzę Wam, aby ten rok szkolny stał źródłem satysfakcji i wielu powodów do radość z postępów w nauce Waszych dzieci.

Szanowni Nauczyciele, Wasza postawa, zaangażowanie i praca zawodowa jest siłą tej Szkoły. To nauczyciele tworzą miejsce pracy i atmosferę nauki w oddziale przedszkolnym oraz zespole klasowym. Życzę Państwu w nowym roku szkolnym sukcesów w osiąganiu założonych celów dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, a także zadowolenia z realizacji przyjętych obowiązków i uznania w oczach Rodziców.

Szanowni Pracownicy Obsługi, Wasza praca jest niezbędna w prawidłowym funkcjonowaniu naszej Szkoły. Życzę Wam siły, wytrwałości w realizacji codziennych obowiązków oraz szacunku ze strony całego środowiska szkolnego.

Całej Społeczności szkolnej – spokojnej i owocnej pracy w roku szkolnym 2019/2020!

Barbara Hankus, dyrektor MSP6