Zachęcamy do udziału w akcji ekologicznej "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

opublikowane: 22 paź 2019, 10:48 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 22 paź 2019, 10:49 ]
Nasza szkoła bierze udział w akcji ekologicznej "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Proszę o przyłączenie się do zbiórki wyżej wymienionych odpadów, które będzie można dostarczyć do szkoły na następujących zasadach:
  • Codziennie w sali nr 3 odbieramy pojemniki po tuszach atramentowych z drukarek oraz baterie i akumulatorki oraz drobne elektrośmieci w postaci sprzętu telekomunikacyjnego, komputerowego, czujników, elektrycznych i elektronicznych urządzeń pomiarowych.
  • 30 PAŹDZIERNIKA na terenie obok szkolnego śmietnika po jego prawej stronie (patrząc od przodu śmietnika budynku B) będzie można składować nierozkręcone, całe większe ELEKTRYCZNE I ELEKTRONICZNE urządzenia typu: pralki, urządzenia kuchenne, urządzenia grzejne, wentylatory, sprzęty gospodarstwa domowego, urządzenia audiowizualne, narzędzia oraz zabawki i różne automaty wydające.
SPRZĘTY MUSZĄ MIEĆ MECHANIZM ELEKTRYCZNY LUB ELEKTRONICZNY!
Jeszcze raz zapraszam do wspólnej akcji!

Mira Stolarczyk
koordynator akcji