Wyniki szkolnego konkursu plastycznego "Kundelek moich marzeń"

opublikowane: 31 paź 2012, 00:52 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 31 paź 2012, 00:59 ]
Konkurs prowadzony był w związku z nieformalnie obchodzonym w Polsce "Dniem kundelka", który przypada 25 października każdego roku. To również Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt, a miesiąc październik jest miesiącem dobroci dla nich.

11 października 2012 roku komisja w składzie Elżbieta Płonka, Katarzyna Sołtysik-Andrysiak i Bogumiła Lesiak przyznała następujące miejsca za szkolny etap konkursu plastycznego "Kundelek moich marzeń".

Pion klas 1-2

1m - Milena Kwiecińska

2m - Kasjan Pietrzik

3m - Amanda Czyż

Julia Śniecińska, Dawid Kaczmarek, Marcin Matuszek

Pion klas 3-4

1m - Natalka Ryndak

2m - Anita Kroczek

3m - Paulina Manista

Matylda Dąbrowska, Natalka Cholewa

Pion klas 5-6

1m Zosia Chołuj

2m - Patrycja Smolińska

3m - Julia Zaremba

Maja Kwiecińska, Ola Baron

15 października 2012 komisja w składzie p. Katarzyna Bilińska (pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej), p. Magda Trzęsiok (plastyk) oraz nadzorująca pracę jury p. Ewa Kwiecińska (przedstawiciel Rady Rodziców MSP-6 w Knurowie)wyłoniła laureatów miejskiego etapu w/w konkursu. Wśród nagrodzonych uczniów znalazły się także uczennice naszej szkoły.

W kategorii klas 5 i 6 pierwsze miejsce zajęła Zosia Chołuj, a drugie Patrycja Smolińska. W kategorii klas 3 i 4 trzecie miejsce zajęła Paulina Manista.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło 22 października 2012 roku w MSP-6 w Knurowie.

tekst i zdjęcia mgr Katarzyna Sołtysik-Andrysiak