Wyniki Powiatowego Konkursu Literacko-Plastycznego "Podróże, przyroda i przygoda"

opublikowane: 22 mar 2012, 05:08 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 5 kwi 2012, 12:13 ]
Poznaliśmy wyniki Powiatowego Konkursu Literacko-Plastycznego "Podróże, przyroda i przygoda" - w gronie laureatów znalazły się dwie uczennice z naszej szkoły.

Weronika Leśniak z klasy 4a zajęła w konkursie "Bibliolato 2010" pierwsze miejsce. Tu warto wspomnieć, że w ubiegłym roku za "Baśniową mapę braci Grimm" była trzecia. Agnieszka Andrysiak z klasy 6b uplasowała się na miejscu drugim.

Gratulacje należą się również Alicji Szczepaniak z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 2, która zdobyła trzecie miejsce oraz Patrycji Psipsińskiej, Natalii Potockiej i Aleksandrze Michałek z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4, które otrzymały wyróżnienia.

Nagrodą główną za zdobycie I, II i III miejsca oraz wyróżnień jest wycieczka do Cieszyna "Szlakiem zabytkowych bibliotek", która odbędzie się 30 września. W ramach wycieczki dzieci, młodzież i nauczyciele będą mogli zwiedzić Książnicę Cieszyńską, Muzeum Drukarstwa oraz Bibliotekę i Archiwum im. Tschammera - Muzeum Protestantyzmu na Śląsku Cieszyńskim.

Gratulujemy i życzymy słonecznej pogody na wycieczce!!!