Wycieczka uczniów klas drugich do Wisły

opublikowane: 9 lip 2012, 12:08 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 9 lip 2012, 12:31 ]
W dniach 25.06.-26.06.2012r. uczniowie klas drugich odpoczywali w Wiśle. Piękna pogoda, świetne humory i wiele atrakcji. Pierwszego dnia była wizyta i zabawa w Parku Leśnych Niespodzianek w Ustroniu, zwiedzanie centrum Wisły, skoczni narciarskiej oraz galerii Adama Małysza. Potem zakwaterowanie w ośrodku „Rozbarczanka” w Wiśle, obiadokolacja, długi spacer i dyskoteka!

Drugiego dnia uczniowie dzielnie maszerowali szlakiem turystycznym Z Kubalonki do schroniska na Stecówce, gdzie na zmęczonych piechurów czekała zupa i świeżo upieczone, cieplutkie drożdżówki!

Było zwiedzanie zabytkowego kościółka na Stecówce, a w drodze powrotnej podjazd pod rezydencję letnią Prezydenta RP w Wiśle.

Wspólna przygoda jaką przeżyliśmy na długo pozostanie w naszych wspomnieniach!

mgr Magdalena Górka