Wielki Finał XVI Maratonu Pisania Listów Amnesty International

opublikowane: 7 gru 2015, 00:43 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 23 lis 2017, 06:09 ]
Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 mają przyjemność zaprosić uczniów, rodziców i pracowników Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 6 w Knurowie do wzięcia udziału w Wielkim Finale XVI Maratonu Pisania Listów Amnesty International, który odbędzie się w piątek 11 grudnia 2015 r. w godzinach 14.00 – 17.00 w sali gimnastycznej gimnazjum przy ulicy Stefana Batorego 7.

Dla zainteresowanych osób, które nie będą mogły osobiście pojawić się w gimnazjum w wyznaczonym terminie, proponujemy napisanie listu w wolnej chwili i dostarczenie go do wychowawców lub opiekunów samorządu uczniowskiego MSP-6, a my przekażemy dostarczone listy do gimnazjum.

W tym roku wspólnie apelujemy o wolność dla Muhammada Bekhzanowa, uzbeckiego dziennikarza torturowanego i skazanego na karę wieloletniego więzienia za działalność opozycyjną (wzór listu w załączniku).

Bardzo prosimy, aby wszystkie dostarczone do nas listy zapakowane były w koperty i opatrzone adresem identycznym jak ten w nagłówku pisma.

Organizatorzy XVI Maratonu Pisania Listów w MG 2
Sabina Soroka, Danuta Pawłowska-Król,