V Rejonowy Konkurs Piosenki Dziecięcej "Śpiewać każdy może"

opublikowane: 18 gru 2012, 03:10 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 13 sty 2013, 07:49 ]

19 listopada w Domu Kultury w Szczygłowicach odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników V Rejonowego Konkursu Piosenki Dziecięcej "Śpiewać Każdy Może" połączone z występem laureatów.
    W tym roku w konkursie wzięło udział 7 solistów i 6 zespołów wokalnych z klas I-III oraz 12 solistów i 13 zespołów wokalnych z klas IV-VI. Łącznie blisko 200 uczestników stanęło na scenie prezentując przygotowane piosenki.
    Jury w składzie: Jacek Żyła, Mariusz Kowalczyk i Piotr Polok wysoko oceniło występy Knurowian. Wśród nagrodzonych znalazły się oba zespoły z naszej szkoły. Zarówno zespół klas I-III pod kierunkiem pani Justyny Żyły, jak i zespół klas IV-VI pod kierunkiem pani Elżbiety Płonki zdobyły I miejsce w swoich kategoriach wiekowych.