V Międzyszkolny Konkurs Świąteczny OZDOBY WIELKANOCNE Z MASY SOLNEJ

opublikowane: 22 mar 2012, 05:55 przez Katarzyna Rakowicz

29 kwietnia 2011r. rozstrzygnięty został V Międzyszkolny Konkurs Świąteczny OZDOBY WIELKANOCNE Z MASY SOLNEJ, którego organizatorem była SP nr 1 w Gliwicach.

Prace oceniane były w 4 kategoriach - uczniowie kl.1-3, 4-6 oraz uczniowie integracyjni kl.1-3 i 4-6.

Każdą szkołę mogło reprezentować 3 uczniów w każdej kategorii. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii 1-3: Martyna Bochniarz /kl.1c/, Monika Słowik /kl.3b/ i Patryk Kozłowski / kl.3b/, zaś w kategorii klas 4-6: Weronika Leśniak / kl.4a/, Nikola Nosiadek /kl.5b/ i Agnieszka Andrysiak / kl.6b/.

Miło mi poinformować, że wśród nagrodzonych prac znalazły się prace Agnieszki Andrysiak, która zajęła I miejsce i Weroniki Leśniak, która zajęła II miejsce.

Opracowała mgr Elżbieta Płonka