VII Miejski Festiwal Piosenki Karaoke "Zostań gwiazdą" - koncert laureatów

opublikowane: 22 mar 2012, 03:33 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 5 kwi 2012, 13:33 ]
Już po raz siódmy w piątek, 12 marca 2010 roku, w auli Miejskiego Gimnazjum nr 3 odbył się Miejski Festiwal Piosenki Karaoke "Zostań gwiazdą". Uczniowie MSP-6 z wielką radością oczekiwali kolejnej edycji, tak bardzo lubianego przez nich konkursu muzycznego.

Tradycyjnie już, nasi wychowankowie ubiegali się o czołowe miejsca zarówno w kategorii solistów jak i zespołów. Dzieci młodsze przygotowywała mgr Justyna Żyła, natomiast starszych uczniów mgr Elżbieta Płonka.

Konkurs Karaoke stał na wysokim poziomie, a konkurencja była jak zwykle silna. W tym roku w festiwalowej komisji zasiedli Mariusz Kowalczyk i Danuta Czok. Wybór "muzycznych gwiazd" był wyjątkowo trudny.

W kategorii klas 1-3, zespołowo I miejsce zajął nasz Dziecięcy Zespół Wokalny. Swój sukces dzieliliśmy wraz z zespołem z MSP-9. Jednocześnie wśród solistów Monika Skrobisz uplasowała się na II miejscu w swojej kategorii wiekowej.

W kategorii klas starszych zespołowo zajęliśmy II miejsce w mieście, natomiast indywidualnie Karolina Widzisz zajęła miejsce trzecie.

Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów, przez Panią Dyrektor MG-3 w Knurowie Krystynę Dziedzic oraz przewodniczącego komisji festiwalowej Mariusza Kowalczyka, odbyło się 26 marca 2010 roku podczas koncertu laureatów zorganizowanego w knurowskiej "Sztukaterii".