Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010 w klasach 4-6

opublikowane: 22 mar 2012, 05:03 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 5 kwi 2012, 13:02 ]
25 czerwca 2010r. o godz. 9:00 zakończyliśmy kolejny rok szkolny.

Uroczystość rozpoczęła się hymnem narodowym, po czym nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom klas piątych.

Następnie swoje umiejętności gry na instrumentach zaprezentowali Grzegorz Naporowski z kl. 5a i Adam Musiał z kl. 6a.

Klasy piąte wraz z wychowawcami przygotowały program artystyczny na wesoło, a następnie w części oficjalnej wręczono nagrody książkowe uczniom, którzy zdobyli świadectwa z wyróżnieniem. Wychowawcy i dyrekcja pogratulowali również utalentowanych dzieci ich rodzicom i wręczyli listy gratulacyjne.

Pan Dyrektor przypomniał uczniom o bezpiecznym spędzaniu wakacji i życzył wszystkim udanego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!