Uroczyste zakończenie roku szk. 2012/2013

opublikowane: 26 sie 2013, 15:13 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 26 sie 2013, 15:13 ]

28 czerwca nastąpiło uroczyste zakończenie roku szk. 2012/2013. Jak zawsze był to dzień pełen wzruszeń i emocji.
    Uroczystość rozpoczęła się hymnem narodowym i przekazaniem sztandaru szkoły w ręce piątoklasistów.
    Uczniowie wyróżniający się w nauce otrzymali nagrody książkowe, a ich rodzice przyjęli gratulacje od dyrekcji i wychowawców. Podziękowania za wielkie serce i wkład pracy w życie szkoły otrzymali prężnie działający rodzice. Uczniowie klas piątych pożegnali szóstoklasistów i wręczyli im drobne upominki. Na zakończenie uczniowie klas szóstych odegrali przedstawienie "Na biwaku", które przypomniało uczniom zasady bezpiecznego wypoczynku.
    Pan dyrektor podziękował za współpracę pani Lucynie Świtek, która przez wiele lat aktywnie pracowała w Radzie Rodziców MSP-6.
    Na zakończenie uroczystości pan dyrektor życzył uczniom bezpiecznego i udanego wypoczynku.