Uroczyste zakończenie roku szk. 2011/2012 w klasach 4-6

opublikowane: 1 wrz 2012, 08:07 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 26 sie 2013, 15:01 ]
29 czerwca 2012r. klasy 4-6 zakończyły kolejny rok szkolny uroczystą akademią przygotowaną przez klasy piąte.

Uroczystość rozpoczęła się hymnem narodowym, po czym nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom klas piątych.

Klasy piąte przedstawiły krótki program artystyczny, po czym, w części oficjalnej, wręczono nagrody książkowe uczniom, którzy zdobyli świadectwa z wyróżnieniem. Wychowawcy i dyrekcja pogratulowali również utalentowanych dzieci ich rodzicom i wręczyli listy gratulacyjne.

Podczas akademii pożegnaliśmy nauczycielkę języka polskiego - panią Małgorzatę Patorę oraz pana gospodarza - Pawła Kopańskiego. Rozstali się z nami szóstoklasiści, którym życzymy dużo sukcesów w gimnazjach.

Pan Dyrektor przypomniał uczniom o bezpiecznym spędzaniu wakacji i życzył wszystkim udanego wypoczynku.