"Szóstka" pomaga Antosi Wieczorek

opublikowane: 18 gru 2012, 12:23 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 19 gru 2012, 00:13 ]

Podczas  tegorocznych „Mikołajek  w Szóstce” podsumowaliśmy akcję zbiórki pieniędzy dla Antosi Wieczorek symbolicznym przybiciem piątki. Udało się uzbierać 1115zł.

Akcję pomocy dla Antosi rozpoczęliśmy 16.11 od zbiórki wśród uczniów i pracowników szkoły.  Z inicjatywy samorządu uczniowskiego klasy 4-6 przeznaczyły na pomoc Antosi dochód z dyskoteki andrzejkowej. Poza tym wychowawcy przekazali informację o możliwości odliczenia 1% podatku dla Antosi podczas listopadowych zebrań z rodzicami.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wspomóc malutką Antosię.  Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej Antosi oraz jej profilu na facebooku, aby dowiedzieć się więcej o małej mieszkance Knurowa.