Szkolny Konkurs Recytatorski Klas Młodszych

opublikowane: 22 mar 2012, 02:51 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 6 kwi 2012, 01:43 ]
Dnia 3 kwietnia 2009r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski klas młodszych. Tematem konkursu były "Święta w poezji dziecięcej".

Do rywalizacji przystąpiło 14 uczniów klas I-III. Jury w składzie: pani Barbara Goraj, pani Elżbieta Kroczek i pani Alicja Alikowska-Woźnica wytypowało zwycięzców, którzy będą reprezentować naszą szkołę w etapie miejskim konkursu w MSP nr 7.

W kategorii klas pierwszych I miejsce przypadło Julii Zarembie z klasy Ia, przygotowanej przez panią Justynę Żyłę, w kategorii klas drugich zwyciężył Seweryn Gralak z klasy IIb, przygotowany przez panią Magdalenę Górkę, w kategorii klas trzecich wygrała Agata Kozioł z klasy IIIb, przygotowana przez panią Annę Moskałę.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.

Tekst przygotowała: mgr Magdalena Górka