Szkolny Konkurs Piosenki KARAOKE

opublikowane: 22 mar 2012, 02:50 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 6 kwi 2012, 01:54 ]
17 lutego 2009r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z piosenką KARAOKE. Organizatorkami tego spotkania były panie Justyna Żyła i Elżbieta Płonka. Do konkursu przystąpiło siedemdziesięciu uczniów z klas 1-6. Uczniowie zaprezentowali się w 45 piosenkach solowych i zespołowych. Jednym z celów spotkania było wyłonienie ośmiu piosenek do VI Miejskiego Festiwalu Piosenki Karaoke "Zostań gwiazdą".

W wyniku przesłuchań konkursowych do etapu miejskiego zakwalifikowali się:

Kategoria wiekowa: klasy 1-3

piosenka solowa
    • Monika Skrobisz kl. 1a
    • Weronika Leśniak kl. 2b
    • Olaf Sala kl. 3b
    piosenka zespołowa
    • Szkolny zespół dziecięcy

Kategoria wiekowa: klasy 4-6

piosenka solowa
    • Martyna Jakubowska kl. 4b
    • Natalia Madej kl. 4b
    • Przemysław Toboła kl. 5b
    piosenka zespołowa
    • Szkolny zespół wokalny

Organizatorki dziękują młodym wykonawcom za występ, Radzie Rodziców za zakupienie słodyczy dla wszystkich uczestników, oraz wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu szkolnego KARAOKE.

Tekst przygotowała: mgr Elżbieta Płonka