Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

opublikowane: 22 mar 2012, 03:07 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 6 kwi 2012, 01:20 ]
2 października 2009 roku, klasy 1a i 1b uczestniczyły w spotkaniu autorskim z Wiesławem Drabikiem - autorem kilkudziesięciu książeczek dla dzieci ukazujących się od 1995 r. w wydawnictwach Skrzat, Debit i Wilga.

Spotkanie zostało zorganizowane przez bibliotekę szkolną MSP-6 we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Knurowie.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały żartobliwych wierszy oraz zagadek to czytanych, to z kolei recytowanych przez autora książek. I nawet nikt nie zauważył przy tak wyśmienitej zabawie jak spotkanie zbliżało się do końca. Jeszcze tylko kolejka po pamiątkowy wpis do książeczki i............... powrót do szkoły.

Tekst przygotowała: mgr Katarzyna Sołtysik-Andrysiak