Spotkania czytelnicze w Miejskiej Bibliotece Publicznej

opublikowane: 22 mar 2012, 03:33 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 5 kwi 2012, 13:35 ]
We wtorek, 16 marca 2010 roku odbyło się już drugie z kolei spotkanie czytelnicze najmłodszych uczniów MSP-6 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Knurowie.

Pierwsza wizyta miała miejsce 9 lutego. Wtedy to "zerówkowicze" poznawali pracowników Biblioteki Miejskiej oraz jej wygląd i przeznaczenie. Zostały też przeczytane pierwsze bajki.

Dziś, na spotkaniu królowały wiersze Jana Brzechwy. Dzieci w skupieniu i z uwagą słuchały nieznanych wierszy poety. Natomiast znane, z entuzjazmem kończyły recytując wraz z bibliotekarzem.

Jednak niewątpliwą atrakcją spotkania był program edukacyjny "Multimedialny świat Jana Brzechwy". Uczniowie z wielkim zaciekawieniem poznawali możliwości nowego programu.

Spotkania czytelnicze klas zerowych MSP-6 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Knurowie będą kontynuowane aż do czerwca 2010 roku.

Tekst przygotowała: mgr Katarzyna Sołtysik - Andrysiak