Śpiewać Każdy Może 2008

opublikowane: 22 mar 2012, 02:41 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 6 kwi 2012, 10:56 ]
Pod takim tytułem odbył się już kolejny konkurs piosenki zorganizowany przez Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej, Centrum Kultury i MSP-4 w Knurowie. Tegoroczny konkurs po raz pierwszy miał wymiar rejonowy. Konkurs odbył się 17 listopada w Domu Kultury w Szczygłowicach.

Zadaniem uczestników było wykonanie dwóch piosenek o różnym charakterze. Naszą szkołę reprezentował Przemysław Toboła z klasy 5b, który wykonał piosenki "Zakazany owoc" (muzyka Krzesimir Dębski, słowa Jacek Cygan) i "Kiedy mi wesoło" (muzyka i słowa Stanisław Szczyciński).

Decyzją jury Przemek zdobył III miejsce w swojej kategorii wiekowej. Laureaci konkursu jeszcze raz zaśpiewali na koncercie galowym 25 listopada.

Tekst przygotowała: mgr Elżbieta Płonka