Rusza postępowanie rekrutacyjne do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych

opublikowane: 26 mar 2020, 06:29 przez Katarzyna Rakowicz
1 kwietnia
2020 r. rusza postępowanie rekrutacyjne do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych w Knurowie.

Harmonogram czynności związanych z rekrutacją na rok szkolnym 2020/2021 został określony przez Prezydenta Miasta Knurów zarządzeniem nr 7/MCE/2020 z 13.01.2020 r., a obowiązujące w postępowaniu rekrutacyjnym kryteria i dokumenty niezbędne do ich potwierdzenia zostały określone w uchwale nr XXIX/396/17 Rady Miasta Knurów z 15 lutego 2017 r. (link - kliknij tutaj)

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju, złożenie dokumentów w naborze – dotyczących zarówno zgłoszenia kandydata jak i dokumentów potwierdzających spełnienie określonych kryteriów – będzie możliwe np. poprzez przekazanie ich e-mailem do szkoły (skan/zdjęcie podpisanego zgłoszenia, oświadczenia lub kopii orzeczenia o niepełnosprawności) bądź poprzez pozostawienie w skrzynce na listy umieszczonej przy wejściu do placówki.

Szczegółowych informacji związanych z naborem proszę szukać na stronach internetowych poszczególnych szkół podstawowych - kliknij tutaj.

(-) Anna Misiura

Dyrektor Miejskiego Centrum Edukacji