Prośba Rady Rodziców

opublikowane: 7 lis 2017, 12:57 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 23 lis 2017, 05:54 ]
Rada Rodziców MSP nr 6 zwraca się z prośbą do wszystkich rodziców uczniów o pomoc w zgromadzeniu materiałów (wstążeczki, drewniane guziczki, sznurki , cekiny itp) , które zostaną wykorzystane do produkcji ozdób świątecznych.

Ozdoby zostaną wykonane przez Radę Rodziców oraz nauczycieli MSP 6, a następnie sprzedane na Jarmarku świątecznym w Knurowie. Dochód ze sprzedaży ozdób zasili budżet Rady Rodziców, a zgromadzone pieniądze zostaną przeznaczone na uczniów naszej szkoły.

Jeśli macie Państwo ochotę wspomóc to przedsięwzięcie, a w domu zalegają Wam skrawki wstążek, guziczki, brystol itp. i chcecie się ich pozbyć to my na nie czekamy :-) i z przyjemnością je przetworzymy.

Materiały prosimy przekazywać do Pani Magdaleny Górki (wych. kl 2a) do dn.15.11.2017.