Potwierdzenie woli - informacja o rekrutacji do oddziałów przedszkolnych

opublikowane: 26 mar 2020, 06:21 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 26 mar 2020, 09:19 ]

Szanowni Rodzice dzieci biorących udział w naborze do oddziału przedszkolnego  na rok szkolny 2020/2021

W związku z zaistniałą sytuacją i czasowym ograniczeniu funkcjonowania szkoły proszę o zastosowanie się do następujących ustaleń:

1. Udostępniamy Państwu „Potwierdzenie woli uczęszczania do oddziału przedszkolnego” w wersji edytowalnej, które należy wypełnić, podpisać, zeskanować /sfotografować i wysłać pocztą elektroniczną na adres: msp6@knurow.edu.pl z tytułem wiadomości „POTWIERDZENIE WOLI – np. Jan Kowalski”.

2. Jeżeli, ktoś z Państwa nie ma możliwości zeskanowania dokumentu, to w miejsce podpisu wpisuje swoje imię i nazwisko i odsyła pocztą elektroniczną, jak wyżej (podpisy uzupełnimy w późniejszym terminie).

3. Ostatecznym rozwiązaniem jest „wrzucenie” podpisanego zgłoszenia do skrzynki podawczej znajdującej się przy wejściu do szkoły – brązowa skrzynka z napisem SKRZYNKA PODAWCZA.

4. Proszę pamiętać, że dokument podpisuje mama i tata dziecka (wyjątkiem jest sytuacja samotnego wychowywania dziecka).

5. Proszę pamiętać o terminie potwierdzenia woli – do 7 kwietnia 2020 (tj. wtorek) do godz.1500.

6. Wzór potwierdzenia woli Wzór_potwierdzenia_woli_Knurow_przedszkole.doc

W razie problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego – 32 235 27 35