Przesłuchania konkursowe do V Regionalnego Konkursu Piosenki Dziecięcej

opublikowane: 14 lis 2012, 11:40 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 14 lis 2012, 11:58 ]

07 listopada nasze szkolne zespoły muzyczne: Zespół Wokalny klas I –III pod kierunkiem p. Justyny Żyły oraz Zespół Wokalny klas IV- VI pod kierunkiem pani Elżbiety Płonki wzięły udział w przesłuchaniach konkursowych V REGIONALNEGO KONKURSU PIOSENKI DZIECIĘCEJ ”ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE “.
    Organizatorami konkursu byli: Miejskie Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Knurowie, Miejska Szkoła Podstawowa nr 4 w Knurowie oraz Centrum Kultury w Knurowie.
    Każdy z zespołów zaprezentował dwa utwory muzyczne w języku polskim o różnym charakterze.
Oceny wykonawców dokonało profesjonalne jury powołane przez organizatora.
    Każdy tego typu konkurs to okazja do prezentacji dokonań twórczych młodych artystów, wymiana doświadczeń oraz rozwijanie zamiłowania do wspólnego muzykowania.
    19 listopada 2012 odbędzie się ogłoszenie wyników połączone z koncertem laureatów.