Posadź swoje drzewko

opublikowane: 21 mar 2012, 13:03 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 10 kwi 2012, 12:08 ]
4 pażdziernika 2006 roku w naszej szkole uczniowie pod opieką mgr Justyny Kwaśniok posadzili drzewka w ramach akcji "Posadź swoje drzewko", zorganizowanej przez fundację Silesia.

Sadzenie drzewek zbiegło się w czasie ze Świętem Drzewa, które w poprzednich latach było organizowane wspólnie z klubem ekologicznym Gaja.W sadzeniu uczestniczyli uczniowie, pracownicy szoły, i aż jeden ojciec, któremu serdecznie dziękujemy.

Efekt wspólnej pracy to 60 posadzonych drzewek, które będą rosły na pociechę nie tylko naszą, czyli uczniów i pracowników szkoły, ale i mieszkańców pobliskich osiedli. Dlatego w tym miejscu zwracamy się z gorącą prośbą o uszanowanie naszej pracy i inicjatyw jakie podejmujemy, aby poprawić stan środowiska przyrodniczego w którym żyjemy.

Autor: mgr Justyna Kwaśniok