Pomóż "Szóstce" w kulinarnych odkryciach z Tesco

opublikowane: 5 paź 2014, 12:16 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 23 lis 2017, 06:16 ]
Miło mi Państwa poinformować, że nasza szkoła bierze udział w konkursie TESCO dla szkół "Kulinarni odkrywcy". Nazwa naszego zespołu to "Szóstka z okrasą".

Wszystkich zainteresowanych dobrą zabawą zapraszam do śledzenia naszego konkursowego konta na stronie TESCO DLA SZKÓŁinternetowej strony biblioteki szkolnej MSP 6 w Knurowie, gdzie będzie można znaleźć najnowsze informacje.

Aby pomóc szkole w zdobywaniu punktów proszę wszystkie osoby, które posiadają konto na FACEBOOK'u, aby klikały na linki zamieszczane przez nauczyciela prowadzącego wspomnianą akcję (Katarzynę Sołtysik-Andrysiak).

Każde "otwarcie" linka to punkt dla szkoły.  Linki można też udostępniać znajomym i rodzinie. Im więcej osób będzie wiedziało o naszej akcji tym większe szanse dla szkoły na wygranie pracowni multimedialnej lub kina domowego.

Kliknij codziennie na ten link i zbieraj punkty dla szkoły!!!

Kochani klikajmy i pokażmy, że MSP-6 rzeczywiście jest na "szóstkę"!

WAŻNE TERMINY

• od 01.09 do 10.11.2014 przyjmowane są zgłoszenia filmików od kulinarnych odkrywców.
  • od 17.11 do 28.11.2014 szkoła zgłasza do konkursu gazetkę ścienną promującą akcję.
  • od 17.11 do 28.11.2014 przyjmowane są materiały z przeprowadzonej akcji COOLINARNA AKCJA W SKLEPIE TESCO.
  • od 17.11 do 15.12.2014 trwa głosowanie internautów na stronie www.tescodlaszkol.pl na najciekawsze filmiki.
  • od 24.11 do 05.12.2014 przyjmowane są pisarskie KULINARNE MOSKALIKI - krótkie 4-wersowe wiersze.
  • 07 stycznia 2015 r. zostaną ogłoszone wyniki głosowania internautów, które wyłoni zespoły zakwalifikowane pod obrady jury.
  • 19 stycznia 2015 r. zostaną ogłoszone wyniki obrad Jury, które wyłoni dziesięciu Laureatów. Rozstrzygnięte zostanie także, które szkoły zostaną Laureatami Regionalnymi w swoim województwie (o zwycięstwie regionalnym decyduje ilość głosów internautów)
  • w marcu 2015 r. odbędą się Gale Finałowe, podczas których laureaci konkursu odbiorą nagrody.

W przypadku pytań proszę pisać na e-maila: bibliotekamsp6@wp.pl

Bibliotekarz szkolny mgr Katarzyna Sołtysik-Andrysiak