Podsumowanie szkolnego konkursu fotograficznego "Psiaki, kociaki i inne zwierzaki"

opublikowane: 7 sty 2014, 12:40 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 7 sty 2014, 12:45 ]
W poniedziałek, 16 grudnia 2013 roku, nastąpiło podsumowanie szkolnego konkursu fotograficznego "Psiaki, kociaki i inne zwierzaki".

Komisja w składzie: Bogumiła Lesiak oraz Katarzyna Bilińska ( pracownik działu dziecięcego MBP w Knurowie) przyznały następujące miejsca:

w kategorii klas młodszych

1 miejsce - Jakub Chłodnicki

2 miejsce - Michał Szendzielorz

3 miejsce - Karolina Palenga

wyróżnienie - Milena Kwiecińska i Julia Śniecińska

w kategorii klas starszych

1 miejsce - Marcin Szendzielorz

2 miejsce - Natalia Cholewa

3 miejsce - Aleksandra Baron

wyróżnienie - Dominika Nagiecka i Patrycja Rodziewicz

Nagrody pocieszenia otrzymali - Magdalena Orzechowska, Paulina Król i Miłosz Skórka.

Wszystkie prace uczniów klas 4-6 zostaną przekazane organizatorom etapu miejskiego konkursu fotograficznego "Psiaki, kociaki i inne zwierzaki"

Wszystkich serdecznie zapraszam do obejrzenia prezentacji najciekawszych zdjęć - http://www.youtube.com/watch?v=cVUQp4_dKBk

Katarzyna Sołtysik-Andrysiak