Podsumowanie miejskiego konkursu plastycznego "Z Aniołem Stróżem jest bezpieczniej"

opublikowane: 5 lis 2014, 02:30 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 5 lis 2014, 02:30 ]
7 października 2014 roku w naszej szkole miało miejsce podsumowanie na etapie szkolnym miejskiego konkursu plastycznego "Z Aniołem Stróżem jest bezpieczniej". Komisja w składzie Elżbieta Płonka oraz Katarzyna Sołtysik-Andrysiak spośród przekazanych na konkurs prac wyłoniły następujących laureatów, którzy reprezentowali naszą szkołę na szczeblu miejskim:
  • I miejsce - Julia Tomecka kl.IIa i Ingeborga Kijas kl.Vb
  • II miejsce - Aleksandra Banaś kl.IIa
  • III miejsce - Kasia Bajer kl.Ib i Marta Źelichowska kl.IIa
22 października 2014 roku nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu szczebla miejskiego przez Panią Jolantę Leśniowską Dyrektora MOPP w Knurowie. Z naszej szkoły Aleksandra Banaś z klasy drugiej otrzymała wyróżnienie w kategorii klas 1-2, a Ingeborga Kijas z klasy piątej zajęła trzecie miejsce w kategorii klas 5-6.

mgr Katarzyna Sołtysik-Andrysiak