Podsumowanie Miejskiego Konkursu Fotograficznego „Knurów w barwach natury”

opublikowane: 19 cze 2012, 12:22 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 9 lip 2012, 12:17 ]
Aleksandra Hajduk - Szpital Miejski
15 czerwca 2012 roku w „Sztukaterii” odbyło się uroczyste podsumowanie III i tym samym ostatniego etapu Miejskiego Konkursu Fotograficznego „Knurów w barwach natury” – „Knurów wiosną".

W składzie komisji konkursowej znaleźli się dotychczasowi członkowie jury: Urszula Kędzior - plastyk, Piotr Barchański - fotograf oraz Marian Gruszka - przedstawiciel Rady Miasta. Prace, jak i poprzednio, oceniano w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe, szkoły średnie i gimnazja.

W kategorii szkół podstawowych przyznano następujące miejsca:

SUPER ZDJĘCIE - Oliwia Polok (MSP1)
1. miejsce – Aleksandra Hajduk (MSP6)
2. miejsce – Malwina Marek (MSP4) oraz Paulina Pająk (MSP6)
3. miejsce – Marcin Szendzielorz oraz Agnieszka Skowrońska (MSP6)

Uroczystego wręczenia nagród laureatom dokonał zastępca Prezydenta Miasta Knurów Piotr Surówka oraz Dyrektor MOPP Jolanta Leśniowska.
Dodatkowo uroczystość swoją obecnością uświetnili: dyrektor MSP6 Eugeniusz Szybiak, dyrektor MG4 Dariusz Dzindzio oraz Urszula Kędzior i Marian Gruszka.

Podczas spotkania była okazja nie tylko na wręczenie nagród, ale także chwila na uroczyste otwarcie wystawy prezentującej prace wszystkich laureatów dotychczasowych etapów wspomnianego konkursu. Dokonała tego pomysłodawczyni konkursu Katarzyna Sołtysik-Andrysiak.

Wystawę można oglądać dziennie (z wyjątkiem wtorku) w Sztukaterii w godzinach od 12.00 do 14.00.