Pasowanie pierwszoklasistów

opublikowane: 21 mar 2012, 13:22 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 11 kwi 2012, 23:53 ]
Dnia 20 października 2006 roku do grona uczniów naszej szkoły zostali przyjęci uczniowie klasy 1a i 1b. Uroczystego pasowania dokonał Pan Dyrektor inż. Eugeniusz Szybiak pod czujnym okiem Królowej Jadwigi.

Eleganccy pierwszoklasiści z przejęciem wymawiali słowa przysięgi i z zainteresowaniem oczekiwali pasowania ogromnym ołówkiem.

Dodatkową atrakcją dla maluchów był pokaz wschodnich sztuk walki przygotowany przez działający na terenie szkoły Gliwicki Klub Karate Kyokushin.

Gratulujemy wszystkim pierwszoklasistom i życzymy wielu sukcesów w zdobywaniu i pogłębianiu wiedzy. Witamy w gronie uczniów "Szóstki".