Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2006/2007

opublikowane: 22 mar 2012, 00:58 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 10 kwi 2012, 11:19 ]
21 czerwca 2007r. odbył się apel na którym Pan Dyrektor, Rada Rodziców oraz nauczyciele poszczególnych przedmiotów wręczyli nagrody i dyplomy uczniom, którzy odnosili sukcesy na konkursach oraz zawodach sportowych. Na apelu wyróżniono tych uczniów którzy wcześniej nie zostali nagrodzeni, a poniżej przedstawiamy pełną listę sukcesów naszych uczniów.
  • Sylwia Mularczyk - kl. 0b - wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Misie, psiaki i kociaki"
  • Karolina Widzisz - kl. 1b - I miejsce w Dekanalnym Konkursie Plastycznym "Moja niedziela"
  • Kamil Naszkiewicz - kl. 2a - wyróżnienie w Dekanalnym Konkursie Plastycznym "Moja niedziela"
  • Agnieszka Wojciechowska - kl. 0a - I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Piękny jest las"