Obchody Dnia Języków Obcych

opublikowane: 16 paź 2019, 13:25 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 16 paź 2019, 13:25 ]
W czwartek 10 października obchodziliśmy Dzień Języków Obcych. Uczniowie klas 4-8 po wylosowaniu odpowiednich krajów, przygotowali na ich temat piękne stanowiska prezentujące informacje o krajach, ich tradycyjne stroje oraz przysmaki. W czasie przerw można było dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy jak również wziąć udział w rajdzie po stanowiskach i odpowiedzieć na pytania. Uczniowie klas zerowych oraz 1-3 wraz z wychowawcami również oglądali stanowiska, słuchali opowiadań swoich starszych kolegów na temat krajów i odpowiadali na pytania.

Dziękujemy uczniom, rodzicom oraz wychowawcom, którzy zaangażowali się w przygotowanie tak bogatych prezentacji krajów.

Wyniki konkursu na najładniejsze stanowisko ogłoszone zostaną wkrótce.