Obchody Dnia Dziecka

opublikowane: 4 cze 2012, 01:57 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 18 cze 2012, 13:14 ]
1 czerwca tradycyjnie obchodzi się Dzień Dziecka. W tym dniu, ku uciesze wszystkich uczniów, nie ma lekcji. Liczy się tylko dobra zabawa i zadowolenie dzieci.

Chociaż pogoda nie dopisała, atmosfera w „Szóstce” była naprawdę gorąca. Wszystko za sprawą rywalizacji klas 4-6.  Uczniowie wzięli udział w konkursach, w których musieli wykazać się szybkością, zręcznością, spostrzegawczością, dobrym gustem oraz wiedzą.

Bezkonkurencyjna okazała się klasa 5b. Nikt nie czuł się jednak przegrany, gdyż nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy rywalizacji.

Publiczność wspaniale dopingowała swoich zawodników. Można też było poczuć atmosferę zbliżających się mistrzostw Europy w piłce nożnej, ponieważ i zawodnicy, i publiczność z entuzjazmem odśpiewali hymn naszej reprezentacji „Koko Euro spoko”.

Uczniowie w dobrych humorach opuszczali szkołę, zastanawiając się nad tym, jak będzie wyglądać Dzień Dziecka w przyszłym roku.

tekst: mgr Alicja Alikowska-Woźnica, zdjęcia: Tania Białczak kl. 6a