Niech żyje bal!

opublikowane: 22 mar 2012, 02:43 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 6 kwi 2012, 10:44 ]
7 stycznia 2009r. w naszej szkole odbyły się dwa bale karnawałowe - najpierw bal dla klas 0-3, a następnie dla uczniów klas 4-6.

Bale odbyły się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, gdzie w rytmie skocznej muzyki wirowały wróżki, królewny, rycerze, piraci i inne bajkowe postacie.

Po raz pierwszy bal dla klas 0-3 poprowadził profesjonalny wodzirej, który zadbał również o urozmaicenie zabawy tanecznej konkursami.

W klasach 4-6 Samorząd Uczniowski zadbał o to, by każda klasa przeprowadziła podczas balu wcześniej przygotowany konkurs,o muzykę zadbali jak zwykle Mateusz z 6b i Wojtek z 4b.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie nagród w konkursach oraz poczęstunku dla uczniów.