Mikołajki w "Szóstce"

opublikowane: 22 mar 2012, 05:27 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 5 kwi 2012, 12:19 ]
6 grudnia 2010r. w naszej szkole po raz kolejny odbyły się wyjątkowe mikołajki, w których udział wzięli milusińscy z naszego miasta.

Mikołajki rozpoczęły się o godzinie 16.00 Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji - zabawa rozpoczęła się pokazem iluzjonistycznym, który rozbawił dzieci do łez - każdy chciał zostać pomocnikiem czarodzieja.

W tym czasie można było również zakupić los na loterii fantowej, pobawić się na "dmuchańcach" lub poobserwować zwierzęta w mini zoo. Na holu znajdowała się żywa stajenka, a także stoisko z ozdobami świątecznymi.

Jednak gwoździem programu był oczywiście przyjazd Świętego Mikołaja, który pojawił się w szkole po godz. 17:00 i rozpoczął rozdawanie prezentów grzecznym milusińskim.

Rodzice jak zwykle nie zawiedli i upiekli pyszne ciasta, które można było skonsumować w świetlicy szkolnej. Na naprawdę wygłodniałych uczestników zabawy czekał jeszcze bigos i bogracz, również przygotowane przez rodziców. Cały dochód z "gastronomii" został przeznaczony na potrzeby szkoły.