Mikołajki w naszej szkole

opublikowane: 22 mar 2012, 05:17 przez Katarzyna Rakowicz

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na Mikołajki, które odbędą się 6 grudnia (poniedziałek) w godzinach od 16:00 do 19:00.

W programie:

• o godz. 16.00 - pokaz iluzjonistyczny w kabaretowym stylu,
  • ok. godz. 17.00 - przyjazd św. Mikołaja,
  • ok. godz. 18.30 - losowanie nagrody głównej spośród zakupionych na loterii losów oraz numerów biletów - prosimy nie wyrzucać biletów i numerów losów

Cena biletu na dziecko to 10 zł. Każdy, kto zakupi bilet może przynieść dla dziecka paczkę, którą wręczy podczas imprezy św. Mikołaj. Paczki muszą być czytelnie podpisane i dobrze zapakowane. Przynosimy je:

• w środę 1 XII do sekretariatu szkoły od 8:00 do 16:00,
  • w czwartek 2 XII od 8:00 do 15:00,
  • w piątek 3 XII od 8:00 do 13:00.

Można też kupić bilet na imprezę i nie przynosić paczki. Dziecko w takim przypadku proszę uprzedzić, że podczas imprezy nie dostanie paczki od Mikołaja, żeby uniknąć nieporozumienia.

W trakcie zabawy będzie można:

• kupić sobie kawę, herbatę, napoje, ciasto, gorące posiłki,
  • zobaczyć stajenkę,
  • kupić los i wziąć udział w losowaniu nagrody głównej,
  • zakupić ozdoby świąteczne,
  • dzieci będą miały możliwość skoków na batucie, w suchym basenie lub zamku dmuchanym (cena za 5 min. skoków - ok. 2 zł).

Bilety będzie można zakupić w sekretariacie szkoły od wtorku 23 XI. Ilość miejsc jest ograniczona.

Tradycyjnie już każda klasa piecze 2 blaszki ciasta, które będą sprzedawane przez Radę Rodziców podczas imprezy mikołajkowej. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na potrzeby szkoły. Pokrojone ciasta prosimy dostarczyć 6 grudnia do godz. 14:00 do pani woźnej. Prosimy podpisać ciasto i blaszki. Najlepiej do ciasta wbić wykałaczkę z informacją kto jest autorem ciasta. Osoba, której ciasto sprzeda się najszybciej otrzyma nagrodę.

Osoby, które chcą wspomóc dzieci z najuboższych rodzin mogą przynosić do wychowawców, do pani pedagog albo do sekretariatu szkoły paczki, słodycze lub zabawki. Można przynosić także ozdoby świąteczne. Mile widziane będą wszelkie dodatki, z których wykonamy stroiki świąteczne tzn. wstążeczki, świeczki, orzechy, gałązki, gwiazdki, bombki itp. Za wszelką pomoc bardzo dziękujemy. Dochód z tegorocznej imprezy pozwoli nam zorganizować następną w przyszłym roku.