Mikołajki 2009

opublikowane: 22 mar 2012, 03:15 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 6 kwi 2012, 00:59 ]
4 grudnia, już po raz szósty, nauczyciele i rodzice uczniów naszej szkoły zorganizowali wieczór mikołajkowy dla wszystkich chętnych dzieci z Knurowa.

W tym roku wystąpili artyści cyrkowi, były więc skoki akrobatyczne, pokaz Strongmana, repryzy Klauna, Disco Dance trzymetrowego prosiaczka, występ Mortallesów oraz olbrzymi, nadmuchiwany Kubuś Puchatek zabawiający dzieci.

Suchy basen, batuta do skakania, nadmuchiwany zamek, kiermasz ozdób świątecznych, żywa stajenka oraz mini zoo to kolejne atrakcje, które umilały odwiedzającym szkołę ten niezwykły wieczór.

Dodatkowo odbywała się degustacja wypieków świątecznych, pieczonych przez rodziców uczniów szóstki" oraz kawa, herbata i gorące dania. Wszystkich uczestników, których łącznie na imprezie było ok. 400, częstowały cukierkami i balonikami aniołki.

Powodzeniem cieszyła się także loteria fantowa, w której każdy los okazał się wygrany i brał udział w losowaniu nagrody głównej ufundowanej przez Radę Rodziców.

Około godz. 17.00 odwiedził szkołę św. Mikołaj, który przywiózł ze sobą około 180 prezentów. Radość i uśmiech towarzyszyły całej rodzinnej uroczystości.

Korzystając z okazji Dyrekcja oraz wszyscy pracownicy Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Królowej Jadwigi w Knurowie składają ciepłe życzenia radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy włożyli wiele serca i wysiłku w przygotowanie tak wspaniałej imprezy.

Tekst przygotowała: mgr Justyna Żyła