Miejski Turniej Mini Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych

opublikowane: 22 mar 2012, 05:38 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 5 kwi 2012, 12:32 ]
W dniu 3 i 4 marca 2011 roku odbyły się mistrzostwa Knurowa w mini piłkę siatkową szkół podstawowych, których organizatorem była MSP-1 w Knurowie. W w/w zawodach bardzo dobrze spisali się uczniowie i uczennice z naszej szkoły.

Dziewczęta, po zwycięskich meczach z MSP-4 i MSP-7, w finale uległy tylko rywalkom z MSP-1, ostatecznie zajmując 2 miejsce.

Chłopcy, w pierwszym meczu, odnieśli zdecydowane zwycięstwo nad uczniami z MSP-2. Drugi mecz, z gospodarzami zawodów, był bardzo zacięty. Udało się jednak odnieść zwycięstwo. Mecz z MSP-7 przebiegł spokojnie. Natomiast mecz z MSP-4 był pełnym zaskoczeniem. Po wygranym I-szym secie, nastąpiło załamanie w grze naszej drużyny. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był więc tie-break czyli 3-ci dodatkowy set, który miał wyłonić zwycięzcę. Na szczęście udało się nam go wygrać z wynikiem 15:10. W ten też sposób chłopcy z MSP-6 zdobyli mistrzostwo Knurowa w mini piłce siatkowej i uzyskali awans oraz możliwość udziału w rozgrywkach na wyższym szczeblu zawodów.

Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie wspaniała rywalizacja między uczestnikami wszystkich knurowskich szkół.

Skład 1 drużyny chłopców:

• 1. Wojciech Zaręba - kapitan
  • 2. Piotr Kalisz
  • 3. Przemysław Rostkowski
  • 4. Grzegorz Naporowski
  • Rezerwowy: Rafał Pindur

Skład 2 drużyny chłopców:

• 1. Wit Nowak - kapitan
  • 2. Kamil Naszkiewicz
  • 3. Krystian Kentnowski
  • 4. Daniel Witkowski
  • Rezerwowy: Dominik Bartoszewicz