Międzyszkolny konkurs "W świecie Narnii"

opublikowane: 10 cze 2013, 02:15 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 10 cze 2013, 12:32 ]
SONY DSC
23 maja trzy nasze uczennice: Martyna Pietras (4a), Aleksandra Baron (5b), Aleksandra Hajduk (6b) reprezentowały naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie "W świecie Narnii" organizowanym przez MSP nr 3 w Knurowie. Konkurs sprawdzał znajomość treści ostatniej części sagi C.S. Lewis'a , czyli  powieści pt. "Ostania bitwa".
Dziewczynki świetnie poradziły sobie w turnieju drużynowym i zajęły IV miejsce. Natomiast w rozgrywce indywidualnej Ola Hajduk zdobyła I miejsce wśród wszystkich klas 6 !
Serdecznie gratulujemy, zwłaszcza że pytania były bardzo trudne, np. "Zacytuj ostatnie zdanie książki" lub "Jak nazywała się rzeka przebiegająca przez Narnię - nazwa pojawia się tylko raz w całej powieści).

mgr Dagmara Mokrzycka-Filipowicz