Logowanie do systemu Synergia oraz aplikacji mobilnej Librus

opublikowane: 8 wrz 2019, 13:23 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 8 wrz 2019, 13:31 ]
Szanowni Państwo,

rozpoczął się rok szkolny 2019/2020 – niebawem w Państwa szkole odbędą się pierwsze wywiadówki. Rodzice uczniów klas pierwszych otrzymają swoje loginy i hasła do kont w systemie Synergia. Wielu rodziców rozpocznie również korzystanie z aplikacji mobilnej Librus, która jest alternatywnym sposobem dostępu do informacji o uczniu.

Na wypadek pojawienia się ze strony rodziców pytań dot. sposobów korzystania z systemu Synergia lub aplikacji mobilnej Librus, przygotowaliśmy prezentację, w której w zwięzłej formie przedstawiamy:
  • jak zalogować się do systemu Synergia,
  • proces logowania do aplikacji mobilnej Librus dla rodziców i uczniów.
Prezentacja do pobrania tutaj.

Zachęcamy również do zapoznania się z artykułami na portalu Librus Rodzina, które zawierają krótkie instrukcje logowania.
                                                                                                    Z poważaniem,
                                                                                                    Zespół Librus