Konkurs Recytatorski klas 4-6 "Spotkania zamkowe"

opublikowane: 22 mar 2012, 02:24 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 10 kwi 2012, 06:40 ]
4 kwietnia 2008r. odbył się szkolny etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Spotkania Zamkowe". Wśród zgłoszonych uczestników, jury na podstawie przyznanych punktów wyłoniło zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych:
  • klasy IV - Magdalena Migdal,
  • klasy V - Aleksandra Beck,
  • klasy VI - Patrycja Skrobisz.

Wyżej wymienione osoby reprezentowały naszą szkołę 11 kwietnia w etapie miejskim konkursu, który odbył się w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 7. Tam bezkonkurencyjna okazała się w swojej kategorii Magdalena Migdal - zdobywając I miejsce!

To nie koniec jej przygody ze "Spotkaniami Zamkowymi" - w najbliższy piątek reprezentować będzie naszą szkołę i zarazem miasto w gotyckich murach toszeckiego zamku.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i trzymamy kciuki.

Tekst przygotowała: mgr Elżbieta Kroczek