Konkurs plastyczny pt. ”Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna”

opublikowane: 4 lis 2019, 11:25 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 4 lis 2019, 11:32 ]

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XXII Edycji Międzyświetlicowego Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego dla dzieci korzystających ze świetlicy szkolnej.

Temat konkursu:

Projekt pierwszej strony kartki związanej z tematyką Świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku. Środek kartki pozostawiamy czysty, nie wykonujemy żadnych napisów czy rysunków.

Na ostatniej stronie umieszczamy następujące dane w tabelce:

(pełne) Imię i nazwisko autora pracy

Dokładny adres szkoły

ul. Stefana Batorego 5, 44-194 Knurów

e-mail do szkoły

msp6@knurow.edu.pl

Telefon do szkoły

32/235-27-35

(całe) Imię i nazwisko wychowawcy (-ów) świetlicy pod kierunkiem, którego (-ych) praca została wykonana

Zgoda rodziców lub prawnych opiekunów na publikowanie prac oraz wizerunku dziecka w celach promocyjnych konkursu zgodnie z aktualnymi zasadami RODO

…………………………………………………

podpis matki lub prawnego opiekuna

………………………………………………….

podpis ojca lub prawnego opiekuna

Format pracy:

Kartka o formacie A-4 zgięta na pół. Przed zgięciem wymiar wynosi 29,7cm na 21cm. Po zgięciu ma wynosić 14,85cm na 21cm.

Technika pracy:

Dowolna, ale taka, która gwarantuje bezpieczne przesłanie bez jej uszkodzenia. Prace wykonane techniką farb witrażowych proszę zabezpieczyć folią, czy zwykłą reklamówką . Nie przekładać papierem. Prace te dochodzą posklejane i nie kwalifikują się do udziału w konkursie. Prace wykonane pastelami też proszę zabezpieczyć – najlepiej polakierować lakierem do włosów. W przypadku prac wykonanych techniką collage – szczególnie wyklejanek z ziaren, gałązek czy potłuczonych baniek, proszę użyć bardzo dobrego i mocnego kleju, a także pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu.

Termin oddawania prac: 19.11.2019