Konkurs plastyczny "Piękny jest las"

opublikowane: 22 mar 2012, 00:27 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 10 kwi 2012, 11:28 ]
2 czerwca 2007r. w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach odbyło się uroczyste wręczenie nagród przyznanych w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. "Piękny jest las". Konkurs zorganizował PGL LP Nadleśnictwo Rudziniec przy współpracy Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatura Gliwice. Konkurs organizowany był pod patronatem Prezydenta Miasta Gliwice dla szkół i przedszkoli z terenu miasta Gliwice oraz Starosty Powiatu Gliwickiego dla szkół i przedszkoli z terenu Powiatu Gliwickiego. Wśród nagrodzonych uczniów było aż pięciu z naszej szkoły. Oto ich nazwiska:

Kategoria wiekowa - przedszkola

• Agnieszka Wojciechowska kl. 0a - I miejsce
  • Michał Bochniarz kl. 0b - II miejsce
  • Justyna Dańczura kl. 0a - III miejsce

Kategoria wiekowa - szkoła podstawowa kl. 4-6

• Nicole Ogonowska kl.5b - II miejsce
  • Krystyna Grzegorzyca kl.4b - III miejsce

Miłą niespodzianką dla wszystkich laureatów i zgromadzonych gości był występ grupy teatralnej z Krakowa, w którym aktorzy grający smurfów przedstawili leśną historię. Publiczność bawiła się świetnie, niejednokrotnie brała też czynny udział w przedstawieniu.

Po występie grupy teatralnej nastąpiła część druga, w której to laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Nagrodzone prace plastyczne zostały wystawione na jednym z korytarzy Centrum Edukacyjnego.

Tekst przygotowała: mgr Elżbieta Płonka - opiekun grupy plastycznej