KONKURS WIEDZY O KRÓLOWEJ JADWIDZE

opublikowane: 1 paź 2019, 05:50 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 1 paź 2019, 05:50 ]
Z okazji zbliżającego się Święta Patronki naszej szkoły nauczyciele języka polskiego i plastyki ogłaszają konkurs wiedzy o Królowej Jadwidze.

Uczniowie klas 1-4 wykonują pracę plastyczną. Należy wykonać obraz przedstawiający działalność naszej patronki. Pracę można wykonać dowolną techniką i opisaną imieniem, nazwiskiem i klasą oddać pani Dagmarze Mokrzyckiej-Filipowicz (sala 40) w terminie do 9 października.

Uczniowie klas 5-6 biorą udział w quizie dotyczącym życia królowej Jadwigi. Chętni uczniowie powinni zgłosić się do swojej nauczycielki języka polskiego po odpowiednie materiały przygotowujące do konkursu. Termin quizu: 9 października godzina 12:45.

Uczniowie klas 7-8 przygotowują prezentację multimedialną dotyczącą życia królowej Jadwigi. Wymagana liczba slajdów: 10. Prace oddajemy na pendrivie pani Dagmarze Mokrzyckiej-Filipowicz (sala 40) w terminie do 9 października.

Zachęcamy do udziału w konkursie!
Nauczyciele języka polskiego i plastyki