Koncert Laureatów VIII Regionalnego Konkursu Piosenki Dziecięcej „Śpiewać Każdy Może”

opublikowane: 8 gru 2015, 10:54 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 8 gru 2015, 10:55 ]
https://picasaweb.google.com/100571438163486629847/KoncertLaureatowVIIIRegionalnegoKonkursuPiosenkiDzieciecejSpiewacKazdyMoze?authkey=Gv1sRgCOeJ-Oz20rDl_wE#6225981014500135874
30 listopada na deskach sceny Miejskiego Domu Kultury w Szczygłowicach odbył się Koncert Laureatów VIII Regionalnego Konkursu Piosenki Dziecięcej „Śpiewać Każdy Może”.
Jury w składzie Paulina Kowalczyk, Violetta Kosowska oraz Mariusz Kowalczyk po wysłuchaniu 109 piosenek w dniach 17-18.11.2015 przyznała następujące nagrody:

Kategoria I soliści klasy 0-3

  • I miejsce: Dobrawa Kutarba ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pszczynie przygotowana pod opieką merytoryczną Pani Jolanty Grabowskiej
  • II miejsce: Franek Grzesik ze Szkoły Podstawowej nr 32 im. Alfreda Szklarskiego w Rybniku przygotowanego pod opieką merytoryczną Pana Tomasza Świercz
  • III miejsce: Wiktoria Lach z Zespołu Szkół w Rydułtowach przygotowana pod opieką merytoryczną Pani Sylwii Jakubiec
Kategoria I soliści klasy 4-6
  • I miejsce: Weronika Bugdol z Zespołu Szkół w Rydułtowach przygotowana pod opieką merytoryczną Pani Sylwii Jakubiec
  • II miejsce exeguo: Anna Janulek ze Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jerzego Kukuczki w Jastrzębiu Zdroju przygotowana pod opieką merytoryczną Pani Henryki Moroń oraz Pana Jakuba Moroń i Natalia Grzywok z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ornontowicach przygotowana pod opieką merytoryczną Pani Katarzyny Kotyczki
  • III miejsce: Karolina Zawadzka z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 9 w Knurowie przygotowana pod opieką merytoryczną Pana Jacka Żyły

Kategoria II zespoły wokalno – instrumentalne

  • I miejsce: Zespół wokalny 7 z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 7 w Knurowie przygotowany pod opieką merytoryczną Pani Stefanii Stefaniak
  • II miejsce: Zespół „MEZZOFORTE” z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w Knurowie przygotowany pod opieką merytoryczną Pani Beaty Wapińskiej
  • III miejsce: nie przyznano
Kategoria III zespoły wokalne klasy 0-3
  • I miejsce:Zespół Wokalny z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Międzyrzeczu przygotowany pod opieką merytoryczną Pani Edyty Gajewicz
  • II miejsce: Zespół wokalny z Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Królowej Jadwigi w Knurowie przygotowany pod opieka merytoryczną Pani Justyny Żyły
  • III miejsce: nie przyznano
Kategoria III zespoły wokalne klasy 4-6
  • I miejsce: Zespół „WIOLINKI” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzepicach przygotowany pod opieką merytoryczną Pani Marzeny Palacz oraz Pani Ewy Strzelczyk-Krysiak
  • II miejsce: Zespół „SYMPATYCZNI” ze Szkoły Podstawowej nr 15 z Oddziałami Sportowymi im. Jana III Sobieskiego w Raciborzu przygotowany pod opieką merytoryczną Pani Anny Reszki
  • III miejsce: Zespół „TERE-Z-KI” z Zespołu Szkół w Rydułtowach przygotowany pod opieką merytoryczną Pani Sylwii Jakubiec
Kategoria IV chóry
  • I miejsce: Chór „PRYMKA” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pawłowicach przygotowany pod opieką merytoryczną Pani Barbary Baron
  • II miejsce: Chór z Miejskiej Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Królowej Jadwigi w Knurowie pod opieką merytoryczną Pani Elżbiety Płonki
  • III miejsce: nie przyznano