KOMUNIKAT DYREKTORA

opublikowane: 18 maj 2020, 06:13 przez Katarzyna Rakowicz
W związku z możliwością wznowienia zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I-III i organizacją konsultacji na terenie szkoły dla uczniów klas VIII od 25 maja, dyrektor Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Królowej Jadwigi w Knurowie informuje, że szkoła przygotowuje się do podjęcia opieki nad dziećmi oraz umożliwienia konsultacji uczniów z nauczycielami.

Bezpieczny powrót dzieci do szkoły jest uzależniony w dużej mierze od rozwoju sytuacji epidemicznej w naszym regionie, dlatego proszę o monitorowanie sytuacji i bieżących komunikatów dotyczących spadku zachorowań na Śląsku i w powiecie gliwickim, bo to jest istotna przesłanka do podjęcia działań w szkole.

Jednocześnie informuję, że rodzice, którzy nie zechcą posłać swoich dzieci do szkoły, będą nadal mogli korzystać z zasiłku opiekuńczego. Rząd wydał rozporządzenie wydłużające prawo do skorzystania z zapomogi aż do 14 czerwca.

Z wyrazami szacunku Barbara Hankus