Kiermasz biblioteczny

opublikowane: 22 mar 2012, 03:12 przez Katarzyna Rakowicz

W dniach 18 i 19 listopada 2009r. po raz kolejny odbył się kiermasz biblioteczny. Tradycyjnie wszystkie dochody wykorzystane zostaną na zakup nowych książek dla dzieci oraz na bieżące potrzeby biblioteki.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do kolejnego sukcesu kiermaszu - p. Ewie Kwiecińskiej, która wspólnie ze mną przygotowywała rzeczy do sprzedaży, paniom, które dzielnie trwały przez 2 dni na stoisku kiermaszowym, dziewczynkom z kółka, które pomagały w drobnych pracach i przygotowywały stoisko kiermaszowe, koleżankom i kolegom, którzy umożliwili dzieciom dokonywania spokojnych zakupów, rodzicom, którzy dali swoim dzieciom przysłowiową złotówkę oraz wszystkim dzieciom, które jak co roku nie zawiodły.

W tym roku pobiliśmy kolejny rekord - 1 220 zł! Przypominam, że wszystkie pieniądze przeznaczone będą na zakup nowych książek oraz na potrzeby biblioteki.

mgr Katarzyna Sołtysik-Andrysiak