Julia Zaremba otrzymała wyróżnienie na XIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim

opublikowane: 22 mar 2012, 04:56 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 5 kwi 2012, 13:27 ]
Uczennica klasy IIa Julia Zaremba już po raz drugi reprezentowała naszą szkołę w tym konkursie. Tematem XIV-go Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego była "Ojczyzna w poezji dziecięcej". Julia okazała się bezkonkurencyjna zarówno w szkolnym jak i miejskim etapie tego konkursu.

W konkursie wojewódzkim rywalizowała w grupie 11 laureatów konkursów miejskich. Mimo, że Julce nie udało się zdobyć miejsca w pierwszej trójce, to jury, ze względu na bardzo wysoki poziom artystyczny przyznało Julii wyróżnienie. Do konkursu uczennicę przygotowała wychowawczyni, Pani Justyna Żyła. Serdecznie gratulujemy i ... mówimy: "Do trzech razy sztuka!"

Tekst przygotowała mgr Magdalena Górka