Jasełka w podziękowaniu dla rodziców

opublikowane: 4 lut 2014, 12:57 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 4 lut 2014, 12:58 ]
15 stycznia w naszej szkole przed zebraniami odbyły się Jasełka dla rodziców uczniów naszej szkoły. Natomiast rano zaprosiliśmy do szkoły przedszkolaków z MP nr 12, MP nr 13 oraz MP nr 7 wraz z wychowawcami oraz ich opiekunami. Dzieci mogły poznać naszą szkołę i zobaczyć spektakl.

Była to również szczególna okazja, aby podziękować rodzicom za pomoc i zaangażowanie w organizację imprezy mikołajkowej. Dziękujemy Radzie Rodziców, za wysiłek i szczególny wkład pracy. Przygotowują oni jak zawsze dla wszystkich chętnych ciepłe posiłki, kawę, herbatę. Organizują kiermasz ozdób świątecznych. Dziękujemy rodzicom, z każdej klasy, którzy piekli ciasta na naszą cykliczną imprezę mikołajkową.

W tym roku powołane zostało jury, które przyznało w konkursie na wyjątkowe ciasto następujące miejsca:
  • I miejsce p. Renata Janowska - 5a
  • II miejsce p. Renata Firek - 6a
  • III miejsce p. Alicja Michalska - 4a
  • IV miejsce p. Izabela Garwol - 2a
  • V miejsce p. Barbara Korcz – 1c
Spotkanie ze św. Mikołajem to już w „Szóstce” tradycja. W organizację zaangażowani są zawsze wszyscy nauczyciele, obsługa i uczniowie. Jest ono przygotowywane nie tylko dla uczniów naszej szkoły, ale również dla wszystkich chętnych mieszkańców miasta Knurowa. Powiadamiamy o tym podczas ogłoszeń duszpasterskich w naszym kościele oraz na stronach internetowych naszego miasta. Mamy zresztą stałych gości, którym nasza impreza bardzo się podoba.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Zdjęcia wykonała p. Kozioł.