Jasełka i Wigilie klasowe

opublikowane: 5 sty 2013, 04:53 przez Mariusz Baron   [ zaktualizowane 5 sty 2013, 11:56 ]

Jak co roku, ostatni dzień w szkole przed  Świętami Bożego Narodzenia był dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Wszyscy uczniowie zebrali się w szkole, aby obejrzeć Jasełka przygotowane przez uczniów klas 4a oraz 4b pod kierunkiem pani mgr Dagmary Mokrzyckiej-Filipowicz. Przedstawienie uświetnione było kolędami w wykonaniu szkolnego zespołu wokalnego klas 4-6 pod kierunkiem pani mgr Elżbiety Płonki. Po przedstawieniu uczniowie wraz z wychowawcami oraz zaproszonymi nauczycielami udali się na wigilie klasowe. Po przełamaniu się opłatkiem, złożeniu sobie życzeń Bożonarodzeniowych przy dźwiękach kolęd, wszyscy przystąpili do wspólnego posiłku, po czym nastąpiło to, na co czekali najbardziej - odpakowanie świątecznych prezentów.

Dzień ten, był również ostatnim dniem pracy w naszej szkole pani mgr Anny Jaśniok, która przez 4 pierwsze miesiące obecnego roku szkolnego pracowała w naszej szkole. Pomimo tak stosunkowo krótkiego okresu pracy, pani Jaśniok zjednała sobie sympatię uczniów, co potwierdziły gromkie brawa otrzymane po oficjalnym podziękowaniu Dyrektora Szkoły za współpracę.

Pani Ani Jaśniok życzymy wielu sukcesów w swojej dalszej pracy dydaktycznej!

Tekst i zdjęcia: mgr inż. Mariusz Baron