IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "OZDOBY WIELKANOCNE Z MASY SOLNEJ"

opublikowane: 22 mar 2012, 04:58 przez Katarzyna Rakowicz   [ zaktualizowane 5 kwi 2012, 13:22 ]
Już po raz czwarty w okresie wielkanocnym uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Gliwicach.

Miłą dla nas niespodzianką była wiadomość, że spośród wszystkich nadesłanych prac, aż sześć prac wykonanych przez naszych uczniów zostało nagrodzonych.

Uroczyste rozdanie nagród nastąpiło 20 kwietnia o godz. 12.00. Jak co roku gospodarze z gliwickiej "Jedynki" przygotowali dla wszystkich przybyłych gości krótki spektakl słowno-muzyczny, tym razem o tradycjach wielkanocnych. Po występie uczniów, pani dyrektor wręczyła wszystkim laureatom nagrody.

Oto nazwiska nagrodzonych uczniów z naszej szkoły:

• Dominik Jakubowski z kl. 0b - nagroda specjalna
  • Weronika Leśniak z kl. 3b - I miejsce